Eski Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören 31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından rakibi Ulaş Tepe'yi tebrik ederek sosyal medya hesapları üzerinden veda mesajı yayımladı. 

Aşkın Tören mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Kıymetli Hemşehrilerim, benim güzel ailem, en büyük sevdam dediğim Altınordu’m;

Sizlerin teveccühü ile göreve geldiğimiz ilk günden itibaren ‘insana hizmet ve hürmet eden belediyecilik’ anlayışı ve ‘vizyonu Dünya Kenti Altınordu’ hedefiyle Altınordu'muzu daha yaşanabilir, daha yeşil, daha gelişmiş ve herkes için adil bir şehir yapma sözümüz için akıl teri ve alın teri akıttık.

Güveninizi boşa çıkarmadık çok şükür. Ardımızda tasarrufla hizmetle, adaletle, emekle, kültür sanatla, dayanışma ve paylaşmayla dolu 5 yıl bıraktık.

Birlikte, çocuklarımıza daha iyi bir gelecek, gençlerimize daha fazla fırsat, yaşlılarımıza daha fazla saygı ve Altınordu’mun her bir insanına huzur dolu bir yaşam sunmaya çalıştık. Bu süreçte emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Bizim en büyük gücümüz, her zaman birliğimiz, beraberliğimiz ve bu güzel şehre olan inancımız oldu.

31 Mart Mahalli İdareler Seçiminde aziz hemşehrilerimiz sandıkta son sözünü söylemiştir. Biz de hemşehrilerimizin takdirini, kararını her zaman olduğu gibi baş tacı ediyoruz. Yeni Belediye yönetimi ve yeni Belediye Meclisini tebrik ediyor, kendilerine başarılar diliyorum.

Saygıdeğer kamuoyunun bilmesini isterim ki, bir evladı olmaktan onur duyduğum ve 5 yıldır hizmet etmenin gururunu yaşadığım aziz hemşehrilerimize bağlılığımız, şehrimize, ülkemize, cumhuriyet değerlerimize ve yüce Türk Milletine hizmetimiz ve sevdamız artarak devam edecek.

Öncelikle 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde takdirleriyle yeniden Altınordu Belediye Başkan Adayı olduğum Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sonsuz şükranlarımı arz ediyorum.

Bu süreçte desteklerini esirgemeyen Milletvekillerimize, AK Parti İl Başkanımıza, Altınordu İlçe Başkanımıza, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza, Cumhur İttifakı İl, İlçe Parti Teşkilatlarımıza, yol ve dava arkadaşlarıma, 92 mahalle muhtarımıza ve emek veren her bir kardeşime ve gönül veren Altınordu Aileme sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Bu vesile ile ‘Bütün şehir eşit hizmet ilkesiyle’ her sokağına her köşesine dokunmaya çalıştığımız Altınordu’muzu, 92 mahallesini ve aziz hemşehrilerimi saygıyla selamlıyorum.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Dr. Mehmet Hilmi Güler başta olmak üzere seçilen 19 ilçe belediye başkanımıza başarılar diliyorum.

Seçim sonuçları şehrimiz, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olsun.

Altınordu’muz daima aklımız, fikrimiz, gönlümüz ve sevdamız olmaya devam edecek."

Editör: Ahmet Yıldız