Sosyal medya üzerinde yapmış olduğu canlı yayınlarla fenomen haline gelen Burak Kenan "Holmes" Öztürk kimdir? Nereli? Kaç yaşında? İşte detaylar...

Yayıncı Holmes kimdir? Burak Kenan Öztürk kimdir? Nereli? Kaç yaşında? 

Twitch ve YouTube platformlarında içerik üreten Holmes, aslen Rize'li olan ve Burak Kenan Öztürk adını kullanan bir yayıncıdır. 1999 doğumlu olan Holmes, 24 yaşındadır ve İstanbul'da yaşamaktadır. Boyu yaklaşık olarak 1.70 cm, kilosu ise 70 kg civarındadır.

Holmes, sosyal medyada aktif bir şekilde paylaşımlar yaparak takipçileriyle sürekli etkileşim halindedir. Instagram'da fotoğraf ve hikayelerini paylaşırken, Twitter'da düşüncelerini ve yayın duyurularını paylaşır. Ayrıca, YouTube kanalında yayınlarının özetlerini ve özel videoları takipçileriyle buluşturur.

Kariyerine özellikle Twitch ve YouTube platformlarında popüler bir yayıncı olarak devam eden Holmes, birçok tanınmış yayıncıyla ortak yayınlar yaparak geniş bir izleyici kitlesi elde etmiştir. Sosyal medya hesapları ise Instagram'da @holmes.jpg, Twitter'da @Holmiees ve YouTube'da @Holmeshub olarak bilinir.

Editör: Ahmet Yıldız