Altınordu Belediyesi, Anneler Günü dolayısıyla muhteşem bir etkinliğin altına imza attı. Anneler etkinlikte gönüllerince eğlenerek güzel bir gün geçirdi.

Bu yıl 12 Mayıs’ta kutlanan Anneler Günü dolayısıyla Altınordu Belediyesi, çeşitli kutlama etkinlikleri gerçekleştirdi. Bu yıl çeşitlendirilen etkinlikler kapsamında, Durugöl mahallesindeki Trafik Eğitim Parkı’nda Sinan Aktürk ile Kadınlar Matinesi etkinliği düzenlendi. Büyük coşkunun yaşandığı etkinlikte anneler, doyasıya eğlendi. Etkinliğin sonunda Belediye Başkan Yardımcıları Bahadır Baş, Hamdi Salih Kalyoncu ve Hüseyin Akdeniz tarafından annelere çeşitli hediyeler verildi.

ÇOCUKLAR DA UNUTULMADI

Anneleri ile birlikte alana gelen çocuklar da unutulmadı. Altınordu Belediyesi, çocuklar için animasyon film gösteriminde bulundu. Keyifli dakikaların yaşandığı alanda, çocuklar da eğlenerek güzel bir gün geçirdiler. 

Öte yandan 14 Mayıs'ta yine Anneler Günü'ne özel olarak Şef Erkan Gönül yönetimindeki Candan Fasl-ı Dil Türk Musıkisi Korosu, Ordu Kültür Sanat Merkezi'nde saat 20.00'de konser verecek.

Editör: Ahmet Yıldız