Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın destekleriyle düzenlenen Ordu Açık Hava Konserleri ve Sinema Günleri, Aybastı ilçesinde de yoğun ilgi gördü.

Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin Yaz Etkinlikleri

Sosyal ve kültürel etkinliklerle vatandaşlara unutulmaz bir yaz yaşatan Ordu Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde Ordu Açık Hava Konserleri ve Sinema Günleri düzenlemeye devam ediyor. Ünye ve Fatsa’da gerçekleştirilen program, bu kez Aybastı ilçesinde yapıldı. Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın katkıları ile gerçekleştirilen Ordu Açık Hava Konserleri ve Sinema Günleri kapsamında Aybastılı vatandaşlar ilçe meydanında bir araya geldi. Gençten yaşlıya birçok Aybastılı'nın yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, meydanı dolduran yüzlerce kişi hem konserin hem de açık hava sinemasının keyfini çıkardı.

Yaklaşan Etkinlikler

Ünye, Fatsa ve Aybastı ilçelerinde gerçekleştirilen Ordu Açık Hava Konserleri ve Sinema Günleri, 25 Haziran Salı akşamı Perşembe Meydanı'nda, 26 Haziran Çarşamba akşamı Ulubey Meydanı'nda ve 27 Haziran Perşembe akşamı ise Altınordu Tayfun Gürsoy Parkı’nda düzenlenecek.

Editör: Ahmet Yıldız