Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Canik’imizi yeni projeler ve yatırımlarla buluşturacağız. İlçemize yeni yatırımlar kazandırmak için gayretle çalışıyoruz” dedi.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Asrın İşinsanları Derneği Samsun Şube Başkanı Tuncay Bulut ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Canik’i kamu ve özel sektör yatırımlarının odak noktası haline getirdiklerini vurgulayan Başkan İbrahim Sandıkçı, ilçeye değer katacak yeni projeler ve yatırımlar kazandırmak için yoğun bir şekilde çalışmaya devam ettiklerini söyledi. Yeni dönemde ilçede hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında bilgi veren Başkan İbrahim Sandıkçı, “Canik’imizi yeni projeler ve yatırımlarla buluşturacağız” diye konuştu.

Geleceğe yönelik projeler

Canik’te geleceğe yönelik yeni eserleri vatandaşların hizmetine sunmaya devam edeceklerini ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “İlçemize yeni yatırımlar kazandırmak için gayretle çalışıyoruz. Büyük bir titizlikle sürdürdüğümüz çalışmalar doğrultusunda, geleceğe yönelik yatırım planlarımızı gerçekleştiriyoruz. Kamu ve özel sektör yatırımlarının durak noktası haline getirdiğimiz güzide ilçemize, yeni projeler ve yatırımlar kazandırmaya devam edeceğiz. Hedefinde geleceği merkeze alan, vatandaşlarımızın yaşamına dokunan yeni eser ve hizmetleri ilçemize kazandırmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

ASRİAD yönetimi, gerçekleşen buluşmada Başkan İbrahim Sandıkçı’ya ’hayırlı olsun’ dileklerinde bulundu.

Kaynak: iha