Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Kadir Gecesi dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Bin aydan daha hayırlı olan ve içinde birçok ilahi feyz ve bereketi barındıran mübarek Kadir Gecesi’ne erişmenin sevinç ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.” dedi. 

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Tavlı, mesajında, “Bin aydan daha hayırlı olan bu gece iman edenler için tam bir huzur, feyz ve rahmet gecesidir” dedi.

“Rabbim, Kadir Gecesi’nin rahmet ve bereketinden hepimizi faydalandırsın”

Kadir Gecesi’nin eşsiz bir imkân sunduğunu belirterek önemine değinen Başkan Tavlı, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Son kitabımız Kur’an-ı Kerim’in yeryüzüne inmeye başladığı gece olan Kadir Gecesi, bu açıdan büyük önem taşımaktadır. Rabbimiz, Kadir Gecesi’ni Ramazan’ın kalbi ve kıymetlisi kılmış, hatta bu geceye özel bir de sure tahsis etmiştir. Rabbim İslam âlemi için gecelerin en feyizlisi ve en bereketlisi olan Kadir Gecesi’nin rahmet ve bereketinden yararlanmayı bizlere nasip etsin. Tutulan oruçlarla, yapılan ibadet ve yardımlarla idrak ettiğimiz bu mübarek ay, bu gece ile manevi zirveye ulaşmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle; aziz milletimizin ve tüm İslam dünyasının Kadir Gecesi’ni en kalbi duygularımla tebrik ediyor, Yüce Mevla’dan barış ve huzur içinde bizleri Ramazan Bayramı’na da eriştirmesini diliyor, selam ve muhabbetlerimi sunuyorum.”

Editör: Ahmet Yıldız