Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi için oyunu kullanırken “Vatandaşlık görevimizi yerine getirdik. Memleketimiz için hayırlara vesile olsun” dedi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı 31 Mart Mahalli İdareler genel seçimi için sandık başına gitti. AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan, Kadın Kolları Başkanı Neşe Akgül Tiyaloğlu, Eşi Hatice Tavlı ve torunu Ali Rıza Tavlı ile birlikte Ünye Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne gelen Başkan Tavlı 1255 nolu sandıkta oyunu kullandı.

Başkan Tavlı daha sonra sandık görevlilerini ziyaret ederek kolaylıklar diledi.

“Memleketimiz İçin Hayırlı Olsun”

Oy verme işleminin ardından bir açıklama yapan Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “31 Mart 2019’da hemşehrilerimizin iradesiyle 5 yıllık vize almıştık. Bugün de hemşehrilerimizin iradesine ve ferasetine güveniyoruz. Biz de vatandaşlık görevimizi yerine getirdik. İnşallah memleketimiz için hayırlı olsun” dedi.

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan ise “ 31 Mart yerel seçimler dolayısıyla bugün sandık başında vatandaşlık görevimizi yaptık. Demokrasinin gereği olan seçimde oyumuzu kullandık. Hepimizin arzuladığı gibi kim hayırlısı ise o kazansın” diye konuştu.

Editör: Ahmet Yıldız