Fatsa Belediyesi, 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında şehirde oluşan görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak için kapsamlı bir temizlik çalışması başlattı.

 Bu çalışmaya Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yanı sıra Destek Hizmetleri Müdürlüğü'ne bağlı bom aracı ekibi de katkı sağladı.

Seçim sürecinde kullanılan afişlerin ve pankartların sokaklarda ve direklerde asılı kalması, şehrin estetik görüntüsünü olumsuz etkilemesi nedeniyle Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri bu görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak için çalışma yaptı. Ekipler, özellikle direklerde asılı kalan afiş, pankartlar, yırtık flamalar ve sarkmış ipleri titizlikle temizleyerek şehrin daha düzenli bir görünüm kazanmasını sağladılar.

“Şehrin Temizliği Konusunda 7/24 Çalışıyoruz”

Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Erdem Yuva, yapılan bu temizlik çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamada, şehrin yaşam kalitesini artırmak ve çevre estetiğini korumak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirterek, “Vatandaşlarımızın temiz bir çevrede yaşamalarını sağlamak adına sürekli olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Fatsa Belediyesi olarak yılın her döneminde şehrin temizliği ve düzeni konusunda titizlikle çalışıyoruz. Şehrimizi daha yaşanabilir bir hale getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Bu çerçevede, rutin temizlik çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek olup benzer çalışmaları sürdüreceğiz” İfadelerini kullandı.

Editör: Gülüşan Tuğran