Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı ve İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, enerjisi ve dinamizmi ile dikkat çekiyor. Gecenin geç saatlerine kadar vatandaşlarla buluşan Yılmaz, sabah 07.30'da fındık fabrikasına ziyaret gerçekleştirdi.

Enver Yılmaz, bugün ilk ziyaretini Ordu'nun ekonomisine büyük katkılarda bulunan Gürsoy Fındık fabrikasına yaptı. Burada çalışanlarla bir araya gelen Enver Yılmaz, fındık sektörünün önemini ve Ordu ekonomisine katkılarını vurguladı.

Whatsapp Image 2024 03 26 At 14.11.52 (1)

Daha sonra Ordu'da çağrı merkezi hizmeti veren Atos Çağrı Merkezi'ni ziyaret eden Yılmaz, burada çalışan işçilerle sohbet etti. Çağrı merkezi sektörünün Ordu için önemli bir istihdam kaynağı olduğunu belirten Enver Yılmaz, bu sektörün gelişmesi için gereken her türlü desteği vereceğini söyledi.

Altınordu ilçesinde esnaf ziyaretleri de gerçekleştiren Enver Yılmaz, esnafın sorun ve taleplerini dinledi. Belediye başkanı seçildiğinde tüm sorun ve taleplerin çözüme kavuşacağının sözünü verdi.

Altınordu'daki ziyaretler sonrasında Perşembe ilçesi Kırlı mahallesinde vatandaşlar ile buluşan Yılmaz, burada yaptığı konuşmada, "Ordu'yu hak ettiği yere taşımak için gece gündüz çalışacağız. Birlikte Ordu'yu tekrar daha güzel, daha yaşanabilir bir şehir yapacağız" dedi.

Editör: Ahmet Yıldız