Ordu’nun 19 ilçesinde yatırımlarına hız kesmeden devam eden Ordu Büyükşehir Belediyesi, Fatsa ilçesi Geyikçeli Mahallesinde başlattığı içme suyu hattı çalışmalarını tamamladı. 

Büyükşehir Belediyesi il genelinde yaptığı altyapı yatırımları ile vatandaşlara sunduğu hizmet kalitesini her geçen gün yukarı taşıyor. 19 ilçedeki tüm mahallelerde kullanım ömrünü doldurmuş içme suyu hatlarını yenileme çalışması başlatan Büyükşehir Belediyesi, bir yandan da içme suyu hattı olmayan mahallelere yeni içme suyu hatları kazandırıyor.

 

 Geyikçeli Mahalle Sakinlerinin Beklediği Çalışma Tamamlandı

 Ordu’nun Büyükşehir statüsüne kavuşması sonrası kapanan beldeler arasında yer alan Geyikçeli Mahallesine yatırımlar devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi tarafından Geyikçeli Mahallesi Yavuz Selim Sokak ile Karakadıoğlu Mevkiinde içme suyu sorunu çözüme kavuşturuldu. Bu zamana kadar herhangi bir içme suyu altyapısı bulunmayan sokakta çalışma başlatan ekipler toplam 670 metre uzunluğundaki hattı kısa sürede çekerek mahalleyi düzenli içme suyuna kavuşturdu. Yapılan bu çalışma ile bölge halkının yıllardır beklediği çalışma tamamlanmış oldu.

 

 60 Hane Çalışmadan Yararlanacak

Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile geçtiğimiz günlerde başlanan içme suyu hattı çalışmaları tamamlandı. Toplam 60 hanenin kullanacağı çalışma sonrasında evlere su bağlantıları yapılmaya devam ediliyor.

 

 

 

Editör: Gülüşan Tuğran