Eğitim Bir Sen Ordu Şube’si il genelinde görev yapan sendika üyesi yaklaşık 2 bin öğretmeni Perşembe Yaylasında misafir etti.

Aybastı Belediyesi ev sahipliğinde Perşembe Yaylası Şehit Emir İsmail Mesire Alanı'nda Eğitim Bir Sen Ordu Şubesi üyesi yaklaşık 2000 öğretmenin Geleneksel Yayla Şenliklerinde bir araya geldi. Birçok eğlenceyi aileleri ile bir arada yaşayan öğretmenler yaylanın ve eğlencenin keyfini çıkardılar.

Whatsapp Görsel 2024 06 02 Saat 10.40.32 0D3Bbed0

Öğretmenlerin düzenlediği etkinliğe Belediye Başkanı İzzet Gündoğar, AK Parti Aybastı İlçe Başkanı Kamil Yediyıldız ve Esenli Mahalle Muhtarı Ömer Elçik ile birlikte katıldı.

Festival havasında geçen Eğitim Bir Sen Ordu Şubesi Yayla Şenliklerinde, sendika yetkilileri ve öğretmenlerle bir araya gelen Başkan Gündoğar, "Perşembe Yaylamızı bölgemizin önde gelen turizm noktası haline getirme konusunda kararlı ve emin adımlarla ilerliyoruz. Bu güzel ve büyük organizasyonu düzenleyen Eğitim Bir Sen Ordu Şube Başkanı Sayın İsmail Çelek’e, Eğitim Bir Sen Aybastı İlçe Başkanı Beytullah Saygılı’ya ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor, şenliklerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.

Editör: Gülüşan Tuğran