52 Orduspor Futbol Kulübü, yeni sezon öncesinde Teknik Direktör Cahit Erçevik ile yollarına devam etme kararı aldı. TFF 3.Lig'de mücadele eden ekip, Erçevik'in sezon sonuna kadar takımın başında olacağını açıkladı. Takım, sezon boyunca başarılı performans sergileyen Erçevik'in liderliğinde ulaştığı Play-Off Finali'nde çıkışını sürdürmek için transfer çalışmalarına odaklanacak.

52 Orduspor, Play-Off mücadelelerine Teknik Direktör Cahit Erçevik yönetiminde başlamış ve 4 maçta takımın başında yer almıştı. Erçevik'in liderliğindeki ekip, Play-Off Finali'nde Çimentaş Elazığspor'a karşı mücadele etmiş ancak galibiyet elde edememişti. Bununla birlikte, takımın performansı ve Erçevik'in liderliği takım yöneticileri tarafından olumlu bulunmuş ve yeni sezon için anlaşma sağlanmıştı.

Yeni sezonda transferlerin yanı sıra, takımda sözleşmesi bitecek ve devam edecek oyuncuların durumu da merak konusu. Sözleşmesi bitecek oyuncular arasında Hüsamettin Tut, Hüseyin Güngör, Kadir Ari gibi önemli isimler yer alırken, devam eden sözleşmelere sahip oyuncular arasında Ersin Aydın, Nevzat Bilen gibi isimler bulunuyor. Teknik Direktör Cahit Erçevik'in bu konuda vereceği kararlar takip edilecek.

Editör: Gülüşan Tuğran