52 Orduspor Futbol Kulübü, olağan genel kurul toplantısı için üyelerini bir araya gelmeye davet ediyor. Kulüp başkanlığından yapılan açıklamaya göre, toplantı 13 Haziran 2024 Perşembe günü saat 14:00'de Turna Suyu Mahallesi, Yalı Sokak, No:29/1 Gülyalı-ORDU adresinde bulunan 52 Orduspor Futbol Kulübü Tesislerinde gerçekleştirilecek.

Yeterli çoğunluğun sağlanamaması durumunda, ikinci toplantı 22 Haziran 2024 Cumartesi günü aynı yerde ve aynı saatte yapılacak.

Genel Kurul Gündemi

  1. Açılış: Toplantının başlatılması.
  2. Divan Teşkili: Divan kurulunun oluşturulması.
  3. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı: Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması.
  4. Yönetim Kurulu Hesap ve Faaliyet Raporlarının Okunması ve İbraya Sunulması: Yönetim kurulunun hesap ve faaliyet raporlarının sunumu ve onaylanması.
  5. Denetleme Kurulu Hesap ve Faaliyet Raporlarının Okunması ve İbraya Sunulması: Denetleme kurulunun hesap ve faaliyet raporlarının sunumu ve onaylanması.
  6. Yeni Seçilecek Yönetim Kurulu Üye Sayısının Belirlenmesi: Madde 11'e göre yeni yönetim kurulu üye sayısının belirlenmesi.
  7. Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu ve Disiplin Kurulu Asil ve Yedek Üye Seçimleri: Yönetim, denetleme ve disiplin kurullarının asil ve yedek üyelerinin seçilmesi.
  8. Tahmini Bütçe Onayı: Yeni döneme ait tahmini bütçenin onaylanması.
  9. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Delegeleri Seçimi: Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu delegelerinin seçimi.
  10. Öneriler ve Kapanış: Önerilerin değerlendirilmesi ve toplantının kapanışı.
Editör: Ahmet Yıldız