52 Orduspor yönetim kurulu Aliağaspor FK karşısında dün 1-0 kazanılan, Yeni Ordu Stadyumu'nda oynanan TFF 3. Lig Play-Off 3. turu ilk karşılaşması sonrasında açıklamalarda bulundu.

52 Orduspor'un açıklaması şu şekilde:

Play Off 3.Tur 1.müsabakasında kendi saha ve seyircimiz önünde Aliağa FK karşısında 1-0 galibiyetle sahadan ayrıldık. 20 Mayıs Pazartesi deplasmanda karşılaşacağımız rövanş müsabakası için takımımız hızla çalışmalarına başlamıştır. Tüm inancımız Tur’u geçerek adımızı finale yazdırmaktır.

Teşekkürlerin en büyüğünü Büyük Orduspor Taraftarı’na etmek istiyoruz. Tribünleri doldurarak ve tüm maç boyunca desteklerini arttırarak devam eden Büyük Orduspor Taraftarı yanımızda olduğu sürece biz bu şehri sporda üst liglere taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Arkamızda kocaman bir Ordu olduğu sürece inşallah bu yıl şehrimizin adını bir üst lige yazdıracağız.

Müsabakamızda bizleri yalnız bırakmayan Ordu Valisi Muammer Erol’a, Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Celal Tezcan’a, Ordu Vali Yardımcısı Ayhan Durmuş’a, Ordu Vali Yardımcısı Burak Keser’e, Altınordu Kaymakamı Erkan Karahan’a, Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe’ye, Ordu Emniyet Müdürü Atilla Aksoy’a, Ordu İl Kültür Turizm Müdürü Uğur Toparlak’a, Ordu Devlet Su İşleri Müdürü Mehmet Kurul’a, Ordu İl Sağlık Müdürü Dursun Tüzün’e, Ordu Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi, Ali Yılmaz’a, Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya’ya, Gülyalı Belediye Başkanı Medet Sipahi’ye, Altınordu Belediye Başkan Yardımcıları Bahadır Baş, Hüseyin Akdeniz ve Hamdi Salih Kalyoncu’ya, spor kulüp başkanlarına, sivil toplum kuruluşu temsilcilerine, teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,         

52 Orduspor Futbol Kulübü      

Editör: Ahmet Yıldız