Yarıyıl tatilinin ilk günü olan 20 Ocak Cumartesi saat 13 ve 15’de iki seans olmak üzere “Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa” sinema gösterimi ile başlayacak etkinlik, 3 Şubat Cumartesi saat.13’de başlayacak “Masal Dede ve Bilgiç” adlı tiyatro oyunu ile son bulacak.

Yarıyıl tatili boyunca 15 gün sürecek etkinlikte 6 gün iki seans olmak üzere tamamı vizyonda olan 12 film gösterimi 9 gün de çocukların en sevdiği tiyatro oyunları yer alacak.

Sinema ve Tiyatro Günleri çeşitli aktiviteler, oyunlar ve yanı sıra Altınordu Belediyesinin ikramları ile öğrencilere eğlenceli, keyifli ve renkli bir yarıyıl tatili yaşatacak.

BAŞKAN TÖREN “SEVGİLİ ÇOCUKLARIMIZ KIYMETLİ AİLELERİNİZ İLE BİRLİKTE BEKLİYORUZ”

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “Sinema ve Tiyatro Günleri” etkinliğimize tüm çocuklarımızı kıymetli aileleri ile birlikte bekliyoruz” dedi.

“Binbir emek ve özveriyle ilk dönemi tamamlayan çocuklarımızı ödüllendirmek istiyoruz” diyen Başkan Tören, “en sevdikleri filmlerin ve tiyatro oyunlarının yanı sıra çeşitli aktivitelerin de yer aldığı etkinliğimizde sevgili çocuklarımız, unutulmaz anlar zamanlar ve hatıralar biriktirecekler.

Çocuklarımız sinema keyfi yaşarken bir sosyal yaşam ve cazibe merkezi olan Trafik Eğitim Parkımızda onlara eşlik eden ailelerimiz de hoşça vakit geçirecekler.

Sinema ve tiyatro Günlerinde buluşmak dileği ile tüm çocuklarımıza gönüllerince bir tatil diliyor, kıymetli ailelerimize selam ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Editör: Berrin KESKİN