Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, komşu ilçelerdeki belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirdi. Başkan Yardımcısı Ercan Çayıroğlu'nun da eşlik ettiği ziyaretlerde, Başkan Demirci, yeni dönemde hayırlı hizmetlerde bulunma temennisinde bulundu.

Başkan Demirci'nin ziyaret ettiği belediye başkanları ve ziyaret detayları şu şekilde:

  • Aybastı: Aybastı Belediye Başkanı Sn. İzzet Gündoğar'ı ziyaret ederek, yeni görevinde başarı dileklerini iletti. Başkan Demirci, "Rabbim yeni dönemde hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin," dedi.

Bir 6 kişi, haber odası ve şunu diyen bir yazı 'MUSTAFA TAFA BASARILAR F DİLERİM ERİM BAŞARILAR BAS C Cmp' görseli olabilir

  • Kabataş: Kabataş Belediye Başkanı Sn. Bülent Güney'i ziyaret eden Başkan Demirci, "Rabbim yeni dönemde hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin," temennilerinde bulundu.

Bir 3 kişi ve şunu diyen bir yazı '"Vatanın e en "Vatanmwen.çokseven, eng çol seven, görevini en iy yapandır." Sonar ATES' görseli olabilir

  • Çatalpınar: Çatalpınar Belediye Başkanı Sn. Ahmet Özay ile bir araya gelen Başkan Demirci, kendisine hayırlı olsun dileklerini ileterek, "Rabbim yeni dönemde hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin," dedi.

Bir 4 kişi, haber odası ve yazı görseli olabilir

  • Çamaş: Çamaş Belediye Başkanı Sn. Leyla Çıtır'ı ziyaret eden Başkan Demirci, Başkan Yardımcısı Ercan Çayıroğlu ile birlikte iyi dileklerini iletti ve "Rabbim yeni dönemde hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin," şeklinde konuştu.

Bir 3 kişi ve yazı görseli olabilir

  • Kumru: Kumru Belediye Başkanı Sn. Yusuf Yalçuva'yı, önceki dönem Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz ile birlikte ziyaret eden Başkan Demirci, "Rabbim yeni dönemde hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin," dileklerini iletti.

Bir 3 kişi, haber odası, kürsü, Oval Ofis ve yazı görseli olabilir

 Başkan Demirci, her bir ziyarette, Rabbim yeni dönemde hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin," diyerek, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Editör: Ahmet Yıldız