Kumru Belediye Başkanı Yusuf Yalçuva'nın göreve gelmesinin ardından belirlediği öncelikli yatırım programı olan "Önce sağlam alt ve üstyapı" anlayışıyla yola çıkan belediye ekipleri, şehir genelinde alt ve üstyapı yenileme çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin özverili çalışmalarıyla gerçekleştirilen projelerden bazıları şu şekilde:

  • Karacalı Mahallesi Cevat Korkmaz Caddesi'nde Altyapı Çalışmaları: Karacalı Mahallesi'nde devam eden alt yapı çalışmaları, şehirdeki altyapıyı güçlendirmeyi hedefliyor.

  • Eskiçokdeğirmen Mahallesi Hatipli Mevkiinde Beton Yol Çalışmaları: Yine Eskiçokdeğirmen Mahallesi'nde gerçekleştirilen beton yol çalışmaları, daha dayanıklı ve uzun ömürlü bir ulaşım ağı oluşturmayı amaçlıyor.

Bir 5 kişi görseli olabilir

  • Kumru Sanayi Sitesi'nde Altyapı Çalışmaları: Şehrin ekonomik hayatına katkı sağlayan Kumru Sanayi Sitesi'nde devam eden altyapı çalışmaları, işletmelerin daha etkili bir şekilde faaliyet göstermesini destekliyor.

Belediye tarafından yapılan açıklamada, çalışmaların programlı bir şekilde sürdüğü ve vatandaşların yaşam kalitesini artırmaya yönelik bu önemli projelerin tamamlanmasının planlandığı belirtildi.

Editör: Ahmet Yıldız