Ordu'da çalışma ekipleri park, yeşil alan ve mesire alanı gibi sosyal yaşam alanlarının sayılarını her geçen gün arttırıyor. Birçok ilçede olduğu gibi Gülyalı ilçesinde de çalışma yürüten ekipler, ilçenin hızla büyüyen ve gelişen mahallerinden Turnasuyu Mahallesi’nde yeni bir projeyi daha hayata geçiriyor.

DENİZ KIYISINDA 6 DÖNÜM ALANDA UYGULANIYOR

Gülyalı ilçesi, Turnasuyu Mahallesi’nde denize sıfır bir noktada çalışmaların başladığı mesire ve park alanı yaklaşık 6 bin metrekare alan üzerine inşa ediliyor. Ağaçlık bir alan içirişinde hayata geçirilen projede yaya yolu, yeşil alanlar, kent mobilyaları, aydınlatma direkleri, büfe, mescit, WC, soyunma kabinleri, otopark ve teras yer alacak. Altyapısı ve fiziki imkânları tamamlanan bu mesire alanı ile vatandaşlar artık geniş bir alanda deniz kıyısına yakın bir mekânda piknik yapabilme hem de denize girme imkânına kavuşacak.

KISA SÜREDE HİZMETE AÇILACAK

Gülyalı ilçesi Turnasuyu Mahalle sakinlerinin heyecanla beklediği çalışmalar, aynı zamanda il dışından gelenler için de güzel bir alternatif alan olacak. Kısa sürede bitirilmesi hedeflenen çalışma için ekipler yoğun mesai harcıyor.