AK Parti Ordu Milletvekili ve TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Mahmut Özer, Ordulu vatandaşların sorunlarına çözüm getiren yaklaşımını sürdürüyor.

Sahada gerçekleştirdiği çalışmalarla, toplumdan gelen taleplere duyarsız kalmayan Vekil Özer, her bir sorunu titizlikle ele alıyor ve etkili çözümler üretiyor. İlgili vatandaşların sesini dikkate alan Özer, halkın karşılaştığı her türlü zorluğa pratik ve etkili çözümler sunarak güvenlerini kazanmaya devam ediyor.Bu kapsamda ilçelerden gelen talepler üzerine yetkililerle istişareler gerçekleştiren Özer, müjde üstüne müjde verdi.

Cemevi İnşaatının Tamamlanması İçin 2.5 Milyon Ödenek Çıkarıldı!

Özer, Fatsa Bağlarca ziyaretinde kendisine iletilen Cemevi inşaatının tamamlanması talebini İçişleri Bakanı Ali Yerliya'ya iletti. Bakan Yerlikaya, talebe olumlu yanıt vererek Cemevi inşaatının tamamlanması için gereken 2.5 milyon TL'lik ödeneği gönderdi. Özer, Fatsalılara müjdeli haberi şu sözlerle duyurdu:

‘’Fatsa Bağlarca ziyaretinde bizlere iletilen Cemevi inşaatının tamamlanması ile ilgili talebimizi İçişleri Bakanımız Ali Yerlikaya'ya ilettik. Sayın Bakanımız Cemevi inşaatının tamamlanması için ihtiyaç duyulan 2.5 Milyon TL'lik ödeneği gönderdi. Cemevi inşaatını en kısa sürede tamamlayıp kardeşlerimizin kullanımına açacağız. Sayın Bakanımız Ali Yerlikaya'ya Fatsalı hemşerilerimiz adına şükranlarımı sunuyorum.’’

Yolların Yapılması Talebine Hızlı Çözüm 

Bağlarcı Mahallesi'nde temaslarını sürdüren Vekil Özer, mahalle sakinlerinden gelen yol talebini  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki'ye iletti. Bakan  Özhaseki, talebe olumlu yanıt vererek 5 milyon TL ödeneğin Fatsa Belediyesi'ne aktarılmasını sağladı. Özer, mahalle sakinlerine sevindirici haberi şu ifadelerle aktardı:

‘’Fatsa ziyaretimizde bizlere iletilen Bağlarca, İnönü ve Kılıçlı mahallelerimizin yollarının yapılması ile ilgili talebi Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Mehmet Özhaseki'ye ilettik. Sayın Bakanımız söz konusu yolların yapımı ile ilgili olarak 5 Milyon TL ödeneği Fatsa Belediyemize göndermiştir. Sayın Bakanımıza Fatsalı hemşerilerimiz adına Şükranlarımı sunuyorum.’’

Gençlik Merkezi İçin 5 Milyon Ödenek Sağlandı!

Vekil Özer, Akkuş ilçesindeki ziyareti sırasında kendisine iletilen Gençlik Merkezi'nin tefrişatı talebini Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'a iletti. Yapılan istişarelerin ardından Bakan Bak, merkezin donatımı için gereken 5 milyon TL'lik ödeneği sağladı.

Özer, bu müjdeli haberi Akkuşlu vatandaşlarla şu ifadelerle paylaştı:

"Sayın Bakanımızın destekleriyle Gençlik ve Spor Merkezi'nin donatımı için ihtiyaç duyulan 5 milyon TL'lik ödenek sağlandı. Bu destekten dolayı Sayın Bakanımıza Akkuşlu hemşerilerimiz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Gençlerimizin hizmetine sunulacak olan merkez için çalışmalarımızı sürdüreceğiz."dedi.

Editör: Ahmet Yıldız