MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakı kapsamında MHP'nin aday çıkarttığı Gülyalı'da vatandaşlar ile bir araya geldi.

Ordu'nun giriş kapısı Gülyalı'nın Hoşköy Mahallesi'nde 'Hemşehri Buluşması'na katılan MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, Gülyalı Belediye Başkan Adayı Medet Sipahi'nin Gülyalı'nın değerine değer katacağını vurguladı.

ŞANLITÜRK: GÜLYALI'NIN SORUNLARINA HAKİMİZ 

Gülyalı'nın sorunlarına hakimiz ve 31 Mart sonrasında sorunların çözümü noktasında Gülyalı Belediye Başkanı Medet Sipahi ve parti teşkilatları ile beraber uyum içinde çalışacaklarını söyledi.

Gülyalı Belediyesi'nin imkanları dahilinde yapılması gerekli her şeyin Medet Sipahi tarafından yapılacağının altını çizen MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, ''söz veriyorum'' diyerek Medet Sipahi'ye ve Gülyalı'ya, elinden gelen tüm desteği vereceğini belirtti.

420310431 2934460236694416 3093243608758477253 N

ŞANLITÜRK: 'MERKEZDEN YERELE' KESİNTİSİZ HİZMET 

Hizmetlerin ''Merkezden Yerele'' kesintisiz ve planlı bir şekilde gelmesi için Cumhur İttifakı'na verilecek desteğin çok mühim olduğunun altını çizen MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, Hoşköylü vatandaşlardan hem Gülyalı Belediye Başkan Adayı Medet Sipahi'ye hem de Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı ve yeniden aday gösterilen Dr. Mehmet Hilmi Güler'e destek vermelerini istedi.

Hoşköy'de gerçekleşen 'Hemşehri Buluşması'na MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk'ün yanı sıra, Gülyalı Belediye Başkan Adayı Medet Sipahi, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Talip Şen, MHP İlçe Başkanı Nazım Şen ve Ak Parti İlçe Başkanı Latif Aydoğan da katıldı.

Editör: Ahmet Yıldız