İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver yılmaz, “Baba ocağım, ata toprağım” dediği Ulubey ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in, Ordu’da 4 ilçe adayını açıklaması sonrası Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz’da, Bugün yapmış olduğu ilçe ziyaretinde Ulubey’in adayını Abdullah Kılıç olarak ilan etti.

“Bana verdiğiniz her oyu Abdullah kardeşimize de vermenizi istiyorum.” diyen Yılmaz; “Enver yılmaz kadar oy alsın, emaneti size teslim ediyorum. Emaneti sonuna kadar sahiplenelim. Benim gidemediğim evler, haneler olacak. Gidemediğim her yere Abdullah kardeşim selamımı götürecek. Bu kardeşinizi gördüğünüz yerde beni görmüş gibi muamele yapmanızı istiyorum. Bana verdiğiniz her oyu Abdullah kardeşimize de vermenizi istiyorum” Açıklamasında bulundu.

Bir 6 kişi görseli olabilir

İlk mitingine Ulubey İlçesinden başladığını belirten Enver Yılmaz, “Benim için manevi değeri büyük” şeklinde konuştu.

Yılmaz, 31 Mart 2024 seçim çalışmaları neticesinde Ulubey ilçesinde vatandaşlara yapmış olduğu konuşmanın devamında, ilçenin sorunlarından bahsederek; “Kendimi tanıtma ihtiyacı duymuyorum sizler beni tanıyorsunuz, ben sizleri tanıyorum. Bu meydanda beni izleyen kardeşlerimin %70-80’ini ismen bilirim, hangi köyde olduğunu bilirim. Bizimle olan dostlukları ölünceye kadar bakidir. Demem o ki, seçimden seçime gelmiyoruz.” ifadelerine değindi.

Editör: Havva Demir