CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Ordu teşkilatını Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki çalışma ofisinde kabul ederek kendileriyle istişarelerde bulundu. İsmi açıklanan Ordu ilçe adayları ile bir araya gelen Özel, kendileriyle yerel seçimler üzerine bir süre sohbet etti.

Bu önemli buluşmada, CHP'nin Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olarak kimin isminin açıklanacağı ve alternatiflerin de değerlendirildiği tahmin ediliyor. 

ordu chp özgür özel

Ziyarete ilişkin detayları sosyal medya hesabından paylaşan Gülyalı Belediye Başkanı ve Altınordu Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe, Genel Başkan Özel’in yerel seçimlere yönelik önerilerini dinleyerek  kendisine teşekkürlerini dile getirdi.

Başkan Tepe, sosyal medya hesabından yaptığı değerlendirmede ziyarete dair şu açıklamalarda bulundu:

“Tepe, ziyaret sonrasında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sn. Özgür Özel’i ziyaret ederek yaklaşan yerel seçimler öncesi durum değerlendirmesinde bulunduk. Sayın Genel Başkanımızın değerli önerilerini dinledim. Kendilerinin Ordulu hemşehrilerimize selam ve hürmetlerini iletiyorum. Bizlere gösterdiği yakın ilgi dolayısıyla teşekkürlerimi sunuyorum.”

Özgür Özel12

Editör: Berrin KESKİN